فاصله همراه هواشناسی دریای خزر استان گیلان

فاصله: همراه هواشناسی دریای خزر استان گیلان اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی ۵ تا ۸ درجه , هوا خنک‌تر می‌شود

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به کم کردن دمای هوا در بعضی مناطق از وزش باد شدید و وقوع گرد و خاک دربعضی استان‌های کشور خبر داد.

۵ تا ۸ درجه , هوا خنک‌تر می‌شود

هوا خنک تر می شود؛ ۵ تا ۸ درجه

عبارات مهم : همراه

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به کم کردن دمای هوا در بعضی مناطق از وزش باد شدید و وقوع گرد و خاک دربعضی استان های کشور خبر داد.

ایسنا نوشت:احد وظیفه اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی امروز (۵ خرداد) با تضعیف سامانه بارشی، بارش ها به بعضی مناطق شمال غرب ارتفاعات البرز، غرب دریای خزر و بعضی نقاط غرب محدود و در این مناطق باعث رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت به خاص در ساعات بعد ازظهر و اوایل شب می شود.

وی با بیان اینکه فردا (۶ خرداد) این شرایط جهت شمال غرب، سواحل دریای خزر، شمال شرق و بخش هایی از دامنه های زاگرس مرکزی و ارتفاعات کرمان آینده نگری می شود، تصریح کرد: شدت بارش در این روز در استان گلستان و بخش هایی از استان گیلان است.

۵ تا ۸ درجه , هوا خنک‌تر می‌شود

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به اینکه روز دوشنبه (۷ خرداد) نیز جهت ارتفاعات البرز و بخش هایی از شمال غرب رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد آینده نگری می شود، گفت: از آخرهای وقت امروز و فردا (۵ و ۶ خرداد) وزش باد شدید در استان های ساحلی دریای خزر، اردبیل، استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز و به تدریج در شمال شرق و شرق کشور رخ خواهد داد که در بعضی مناطق با گرد و خاک همراه خواهد بود.

وظیفه افزود: فردا (۶ خرداد) با شمالی شدن جریانات روی دریای خزر در استان های ساحلی دریای خزر، اردبیل و خراسان شمالی کم کردن دمای ۵ تا ۸ درجه آینده نگری می شود. دریای خزر نیز مواج خواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به کم کردن دمای هوا در بعضی مناطق از وزش باد شدید و وقوع گرد و خاک دربعضی استان‌های کشور خبر داد.

به گفته وی طی سه روز آینده دریای عمان به خاص مناطق شرقی آن به باعث وزش باد شدید مواج است.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی در آخر راجع به اوضاع هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دو روز آینده گفت: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا (۶ خرداد) صاف همراه با وزش باد در بعضی ساعات زیاد کردن ابر و گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۰ و حداکثر دمای ۳۲ درجه سانتیگراد و روز دوشنبه (۷ خرداد) صاف گاهی همراه با زیاد کردن ابر و وزش باد با حداقل دمای ۱۹ و حداکثر دمای ۳۱ درجه سانتیگراد آینده نگری می شود.

۵ تا ۸ درجه , هوا خنک‌تر می‌شود

واژه های کلیدی: همراه | هواشناسی | دریای خزر | استان گیلان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog